показання лічильникаТака послуга з 1 квітня стала доступною мешканцям Харківщини. Відтепер користувачі блакитного палива можуть передавати показання своїх газових лічильників 8МЗ-повідомленням на єдиний короткий номер 7104. Ця можливість заощаджує час клієнта та робить процес обслуговування швидким та зручним, пише  прес-служба РДА з посиланням на Красноградське УЕГГ ПАТ “Харківгаз”.

Номер 7104 призначений тільки для прийому 5М5-повідомлень. У повідомленні необхідно вказати номер особового рахунку та показання лічильника у форматі: ХХХХХХХХХХ ХХХХХ, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр особового рахунку, ХХХХХ – 5 цифр з показаннями лічильника.

Після відправлення повідомлення споживач автоматично отримує відповідь: “Ваші показники прийняті та оброблені. Дякуємо”.

Якщо клієнт отримав відповідь “Неправильний формат”, це означає, що дані, які він надіслав вказані не коректно. Йому необхідно їх перевірити та повторити спробу, або передати показання іншим способом.

«Єдиний номер 7104 працюватиме цілодобово і призначений лише для прийому показань лічильників газу. Дізнатись про стан свого особового рахунку, роздрукувати квитанцію, заплатити за газ та передати показання лічильників мешканці Харкова та області можуть через Особистий кабінет на сайті 104.иа» – цитує у повідомленні прес-служба РДА слова начальника управління клієнтського сервісу ПАТ «Харківгаз» Ірину Манько.