IMG_0348 Весна у багатьох асоціюється з жіночою вродою, ніжністю і тендітністю. Днями найгарнішу дівчину обирали у місцевому медичному виші. Конкурс краси відбувся у районному Будинку культури, 6 квітня. Автором ідеї та сценарію заходу виступила заступник директора з виховної роботи навчального закладу Лідія Уколова.

П’ять чарівних юнок, студенток коледжу, виборювали титул у 5-ти конкурсах. У візитівці розповідали про себе. Дивували публіку національним вбранням і зізнавалися в любові до рідного краю  у конкурсі «Я – українка». Демонстрували свої професійні навички під час випробування «Я – медсестра». Наостанок порадували глядачів ефектними дефіле у купальниках  і у вечірніх сукнях.

За красунь вболівали їхні однокурсники, викладачі, рідні та друзі. А оцінювало виступи два журі – чоловіче та жіноче. Без нагород і  визнання  не залишилася жодна з учасниць. Титул «Міс шарм» отримала Аліна Дзьох, «Міс ніжність» стала Аліна Коломієць. «Міс талант» завоювала Аліна Гречна, а «Міс грація» – Юлія Кравченко.

IMG_0385

Ольга Бредня

Чарівницею медколеджу нинішнього року журі визнало тендітну білявку Ольгу Бредню. Дівчина родом із Сахновщини. Навчається на другому курсі вишу, згодом мріє стати лікаркою. Після нагородження Оля почувалася надзвичайно схвильованою і назвала перемогу в конкурсі своїм особистим тріумфом.

IMG_0381

Юлія Кравченко

Ще одну конкурсантку Юлію Кравченко спеціальним призом – запрошенням до участі у районному шоу-конкурсі «Чарівниця Красноградщини -2016» преміювала автор проекту, директор Молодіжного центру сектору молоді та спорту РДА Наталія Телевна. Цей захід планується провести у травні. Тож невдовзі обидві дівчини представлятимуть свій навчальний заклад у боротьбі за корону  красуні району.