памятник ЛенінуІз запитанням, коли нарешті в рідному місті виконають закон про декомунізацію й демонтують пам’ятник Леніну, який досі  “прикрашає” центральну площу, до редакції газети звертаються чимало містян. Про неможливість здійснити вимогу законодавства до виключення згаданого монумента з Державного реєстру нерухомих пам’яток України у лютому повідомляв сайт міської ради. Днями такий дозвіл було отримано.

На сторінці офіційного інтернет-ресурсу Міністерства культури України  було оприлюднено наказ № 200 від 04.04.2016 “Про незанесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру культурної спадщини України”. У додатку 10  до документа викладено перелік пам’ятників на території Харківської області, в тому числі й на Красноградщині. Зокрема, відповідно до пунктів 130 – 135 виключенню з реєстру підлягають :

пам’ятники Леніну на центральній площі в м. Краснограді, на залізничній станції Красноград і на території колишньої школи-інтернату. Також пам’ятник Леніну біля Будинку культури в с. Ленінка, пам’ятник Леніну в с. Соснівка, розташований на вул. Красноградській між приміщенням сільської ради і Будинком культури, а також пам’ятник С. М. Кірову в центрі с. Хрестище.

Джерело: http://195.78.68.75/mcu/control/uk/publish/article?art_id=245079196

-1 коментарів до Демонтаж пам’ятника Леніну в Краснограді: чекати лишилося недовго?

 • УКР коментує:

  Скоріше треба прибрати цього диявола.

  • Игорь коментує:

   Пидор Гнойный.Мой бы дед тебя расстрелял

 • Игорь коментує:

  Пусть стоит дедушка.

 • УКР коментує:

  Розпиляли на брухт твого ідола )))

  • Пепел коментує:

   РУС! Ты же вроде УКР на другом сайте. Покажи здесь своего деда-бандеровца, как на других сайтах кажешь и гордишься, ушлепок кастрблеголовый!