памятник ЛенінаВідповідне розпорядження  7 квітня підписав голова Харківської обласної адміністрації Ігор Райнін. Про це повідомляє прес-служба ХОДА.

У переліку  пам’ятників і пам’ятних знаків, які мають демонтувати в регіоні у відповідності до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» понад 180 об’єктів. Ознайомитися зі списком можна у додатку до документа.

Серед них  на 10-11 стор. у пунктах 130-135 вказані й пам’ятники, які підлягають демонтажу на території Красноградщини. Зокрема, пам’ятники Леніну на колишній площі ім. Леніна (тепер Центральній), залізничній станції і території школи-інтернату. Також пам’ятник Леніну біля Будинку культури в с. Ленінка (тепер с. Зоряне) Ленінської сільської ради,  пам’ятник Леніну, розташований  на вул. Красноградській між сільською радою і Будинком культури у Соснівській територіальній громаді, та пам’ятник С. М. Кірову в центрі с. Хрестище.

У розпорядженні очільника ХОДА зазначено, що головам районних державних адміністрацій, органам місцевого самоврядування, керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності необхідно забезпечити до 12 квітня в установленому порядку демонтаж пам’ятників і пам’ятних знаків,  у відповідності до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» згідно з переліком, що додається.

До 14 квітня вони зобов’язані поінформувати Департамент культури і туризму ХОДА про виконану роботу.

Контроль за виконанням розпорядження покладено на заступника голови ХОДА М. Є. Черняка.

-1 коментарів до 12 квітня — останній термін для демонтажу пам’ятника Леніну в Краснограді

 • Владимир Ильич коментує:

  Добрый день,редакция!Скажите пожалуйста,когда начнут ремонт дорог согласно графика принятым рішенням VІІІ сесії VІІ скликання Красноградської міської ради від 25.02 .2016 р. № 163 – VІІ….или Максим опять ждет выборы?

  • admin коментує:

   На сайті міської ради є розділ “Зворотній зв’язок”. Пропонуємо вам звернутися з цим запитанням безпосередньо до керівництва міста.

 • Игорь коментує:

  Интересно,кого вместо него поставят это правительство?Своего паириота бэндеру

 • Дмитрий Гранкин коментує:

  Админ, вы комментарии чистите? Вроде другие были к этой статье.

  • admin коментує:

   Обижаете)). Все так, как и было.