Момент нагородження (фото з сайту ХТДЮ)

Момент нагородження: Маргарита Дякова, Карина Абаніна, Андрій Гапанович (фото з сайту ХТДЮ)

театральний клас "На вухах!"

театральний клас “На вухах!”

Вихованці театрального класу «На вухах» місцевої школи естетичного виховання під керівництвом Карини Абаніної стали лауреатами однойменного обласного конкурсу-огляду.

Його учасниками були 17 творчих колективів, які представляли відповідні мистецькі навчальні заклади Харківщини. Конкурс відбувався у двох номінаціях – «Театральні відділення» й «Театральні класи». Наші земляки показали міні-виставу «Шкідливі поради» за мотивами твору Григорія Остера та вибороли Диплом ІІІ ступеня у своїй категорії. До слова, у постановці були задіяні 20 юних артистів.

Нагородження призерів «Дивосвіт країни Театралії» відбулося 3 квітня на сцені Харківського театру для дітей та юнацтва. Дипломантів конкурсу вітав директор ХТДЮ Андрій Гапанович.

– Для нашого колективу – це перший досвід виступу на конкурсі такого рівня та перша серйозна перемога, – прокоментувала участь у творчому змаганні викладач і режисер – постановник театрального класу «На вухах» Карина Абаніна. Вона висловила сподівання, що цей досвід допоможе її вихованцям досягти нових успіхів у театральному мистецтві.