На сцені вокальний ансамбль "Баргузіни" РБК

На сцені вокальний ансамбль “Баргузіни” РБК

Самодіяльні колективи і артисти району беруть участь у  обласному огляді-конкурсі аматорів народного мистецтва Харківщини, приуроченого до 25-річниці святкування незалежності України. У четвер, 14 квітня, на розсуд журі творчого змагання й радість місцевої публіки вони представили показовий концерт у районному Будинку культури.

Перед його початком учасників конкурсу привітала завідувач сектору культури та туризму РДА Марина Фролова. Вона відзначила творчу майстерність наших земляків і побажала їм вдалих виступів.

Артисти з цим не забарилися. До концертної програми увійшли кращі номери місцевих талантів. Спільною ідеєю різних за жанром виступів була любов до рідного краю та неньки -України. Вона відчувалася як у репертуарі конкурсантів, так і в розмаїтті сценічних костюмів. Адже чимало учасників віддали перевагу саме національному вбранню.

 На сцені виступали хореографічні та вокальні колективи і солісти РБК, а також сільських закладів культури, вихованці та викладачі школи естетичного виховання, учні відділення спортивного танцю місцевої ДЮСШ та багато інших.

За підсумками концерту журі відзначило виступи: зразкового танцювального колективу «Крапелька» районного Будинку культури (керівник І. Пилипенко), народного фольклорного ансамблю «Берестяночка» Берестовенківського сільського клубу (керівник Г. Гісцева), ансамблю естрадної пісні РБК «Баргузіни» (керівник Є. Малимоненко), вокального дуету викладачів музичної школи Світлани Шарової та Галини Бондаренко, ансамблю бандуристок музичної школи (керівник О. Реутенко) та вокального ансамблю «Червона калина» Петрівського сільського Будинку культури (керівник Ю. Стрюк).