DSC_0087

Микита Перехода - кращий кавенник Красноградщинисезону 2016

Микита Перехода – кращий кавенник Красноградщини сезону 2016

Сьогодні, 19 квітня, у РБК відгомонів фестиваль Клубу веселих та кмітливих серед студентів красноградських вишів. Гумористичний турнір пройшов  під тематичною назвою «Сезон нового покоління». Своєю дотепністю та вмінням влучно жартувати з містянами поділилися команди КВК медичного коледжу «Адамові діти», технікуму механізації сільського господарства «Саботаж» і коледжу КЗ «ХГПА» облради «Час пік».

Кавеенники виступали у трьох конкурсах. Традиційно турнір розпочався з візитки. Далі «біатлон» із імпровізації  на тему «Повірте на слово» і наостанок музичне домашнє завдання «З вірою в успіх». Незмінним заводієм на святі гумору була ведуча — директор Молодіжного центру сектору молоді та спорту РДА Наталія Телевна. За талановитих гумористів активно вболівали їхні однокурсники, викладачі та друзі. А оцінювало виступи – журі.

У фіналі жодна з команд не залишилася без відзнак і солодких подарунків. Технікум визнали кращим у номінації «Оригінальність та креативність». Педагогічному коледжу не було рівних у артистизмі та виконавській майстерності. А медколедж відзначили за найоригінальніший музичний номер.

Також спеціальним призом журі нагородило учасника команди “Саботаж”, студента 4-го курсу технікуму механізації сільського господарства Микиту Переходу. Юнака визнали кращим гравцем КВК нинішнього сезону.