конкурс пісніУ Наталинській територіальній громаді вп’яте відбувся співочий конкурс. Цьогріч він пройшов під назвою «Наповнимо піснею наш край». Захід наталинці присвятили визначній даті — 25-річниці незалежності України, який відзначатимемо цього літа.

У конкурсі взяли участь 13 учасників. Серед них як досвідчені вокалісти, так і новачки. Дебютантом нинішнього року став семикласник Наталинського НВК Павло Козлов, який виступав у номінації «Співочі козачата» і сам акомпанував собі на баяні. Вперше випробування сценою пройшли Світлана Єпіфанова та вокальний ансамбль педагогів Наталинського НВК. Укотре дарували аудиторії свої пісні учні місцевого загальноосвітнього навчального закладу Роман Бойченко та Анастасія Лесів. Нестандартним виконанням знову вразив глядачів Дмитро Перехода. Красноградці добре знають його як мотокросмена. Проте він має й інші таланти. Молодий чоловік боровся за перемогу в категорії «Юність. Музика. Країна».

А відкриттям і переможцем цьогорічного конкурсу пісні стала Раїса Троян. Жінка мешкає в Улянівці, а працює в управлінні Пенсійного фонду. У вільний час полюбляє співати. Її виступ журі оцінило найвищим балом.

Проте без нагород не залишився жоден учасник. Кожного було відзначено подарунками від спонсорів співочого змагання – ПП «Юкон-Агро» (директор Ю. Поздняков) і ТОВ «Красноградська овочева фабрика» (керівник А. Рубан).

– Ми маємо давні музичні традиції, — зазначила Наталинський сільський голова Віолета Боровська. — Відомо, що наш земляк Юхим Сенченко був одним із засновників районного ансамблю бандуристів. Багато мешканців села теж мають хист до музики та співу. Тож  намагаємося підтримувати і розвивати їхні таланти. Не забуваємо шанувати й наше коріння.

В. Боровська нагадала, що проблемним питанням для наталинців тривалий час залишається облаштування власного закладу культури. Та незважаючи на це, в територіальній громаді дбають про організацію дозвілля селян. Невдовзі тут планують провести ще кілька цікавих розважально-масових заходів.