IMG_0900Теплого квітневого вечора мешканці села поспішали до місцевого Будинку культури. Там їх чекало захоплююче дійство: конкурс веселих і кмітливих.

Три команди старшокласників навчально-виховного комплексу вирішили довести, що вміють дарувати своїм землякам гарний настрій, відзначаються ерудицією та особливим почуттям гумору.

Тож усіх присутніх у залі чекало п’ять захоплюючих цікавих конкурсів. Розпочали з «Візитки», під час якої команда «Ласточка» відзначалася оригінальністю, «Гопнік стійл» — дотепністю, а «Силян компані» — артистизмом. Відразу стало зрозуміло, що легко журі не буде. Це підтвердило згодом і змагання капітанів. Ліза Ропай, Карина Гонтар і Олександр Біляк були гідними суперниками й прагнули здобути якомога більше балів.

Те, що наші діти досить талановиті, підтвердив і музичний та інші конкурси. Але найбільш вдалим цей вечір видався для хлопців та дівчат із команди «Ласточка», яка й здобула перемогу.

Та за гарний настрій і безліч позитивних емоцій сільський голова Анатолій Бакай подякував усім учасникам. До нього приєдналися й усі присутні.