конкурс, правила рухуконкурс, правила руху1Сьогодні, 27 квітня, конкурс під такою назвою відбувся в багатопрофільному ліцеї. Учні навчального закладу повторили важливі правила, які допомагають уникнути травматичних ситуацій на дорозі.

Гостем пізнавального заходу був старший інспектор із дорожнього нагляду майор поліції  Олександр Ковтун. Він нагадав школярам основні вимоги до пересування вулицями проїжджої частини села, руху на велосипеді та скутері,  також правила проїзду в шкільному автобусі. Інспектор  звернув увагу дітей на те, що будь-які пустощі та розваги поряд із дорогою можуть обернутися бідою. Аби закріпити правила дорожнього руху, О. Ковтун запропонував хлопцям і дівчатам взяти участь у  вікторині. Діти залюбки відповіли на його запитання.

Наостанок директор ліцею О. Шевчун подякував правоохоронцю за цікаву зустріч і зауважив, що такі заходи є корисними та необхідними. Адже регулярне повторювання Правил дорожнього руху допомагає виховати учнів культурними учасниками дорожнього руху й тим самим запобігти нещастю.

 Джерело:  ВК ГУНП в Харківській області