кемпо каратеЗбірна спортивного клубу «Буровик» завоювала «бронзу» в загальнокомандному заліку на відкритому Чемпіонаті світу з кемпо-карате. Змагання відбулися 22-23 квітня у Палаці спорту м. Харкова.

Усього в турнірі взяли участь понад 60 команд. Майже 700 спортсменів із різних куточків України, а також Азербайджану виборювали чемпіонський титул. СК «Буровик» у змаганнях представляла команда із 31 учасника різного віку – від наймолодших до старших. Наші земляки стали володарями кількох десятків нагород. Це переважно «золоті» та «срібні» медалі. У підсумкові вони поступилися лише збірним Федерації кемпо-карате України та «Донбас». Остання й стала переможцем чемпіонату.

За словами керівника та головного тренера СК «Буровик» Валентина Кожушка, у молодшій віковій категорії відзначилися спортсмени — Нікіта Данько, Даніїл Зінченко, Андрій Короткий, Євгенія Шатохіна, а також Максим Рєщиков, який здобув «золото» у двох видах програми.

Серед юнаків дві нагороди вищого ґатунку  поклав до скарбнички своїх досягнень Віталій Собакар. Із таким же результатом завершив турнір і його старший товариш по команді Владислав Кормульов. Ще одне «золото» у Віталія Калініченка.

У категорії «юніори та дорослі» перемогу святкували Рустам Дащенко та Ельдар Даврушев. До речі, Ельдар був кращим у двох найжорсткіших видах змагань — кемпо-куміте та кемпо-фристайл.

Укотре звання найуспішнішого вихованця клубу підтвердив інший боєць — Руслан Шость. Він виступав у трьох видах програми і в жодній не залишився без нагород. Його результат – два «золота» і одна «бронза».

До теми

У Чемпіонаті світу з кемпо-карате брали участь також троє представників місцевого військово-спортивного клубу «Пересвіт». У виді програми змагань «лайт-контакт» серед дівчат у ваговій категорії 60-65 кг «золото» та «срібло» здобула Анастасія Жук. Срібним призером турніру  став Віталій Якименко. Молодий чоловік змагався у номінації «MMA» серед спортсменів вагою від 55 до 60 кг.