DSC_0214Актори і режисер-постановник колективу Тетяна Підберезна з виставою «Вихід» взяли участь у театральному шоу-фесті «Платформа 77», що відбувся в Харкові 22-24 квітня. Учасниками конкурсу були не тільки аматорські, а й професійні театральні трупи. Однак наші земляки знову виявилися на висоті.

Фахове журі відзначило майстерність красноградців і віддало їм перемогу.

Театр «АРТ-Є» отримав відзнаку за «Кращий спектакль, нестандартні рішення та сильну акторську роботу». Також окремо виставу «Вихід» відзначили в номінаціях «Краще музичне рішення» та «Краще пластичне рішення».

— Для нас найголовнішим є те, що цей  конкурс дозволив нам представити себе театральній публіці Харкова,  — прокоментувала участь у шоу-фесті керівник і режисер-постановник театру «АРТ-Є» Тетяна Підберезна. —  Цього разу спектакль прозвучав по-новому, з трагічним підтекстом. Приємно, що за свою роботу ми отримали схвальні відгуки від професіоналів. Вкотре хочеться подякувати нашим меценатам — генеральному директору ПАОП «Промінь» Євгену Третякову та його дружині Галині за підтримку в організації поїздки на фестиваль, — зауважила вона.

Нагадаємо, народний аматорській театр-студія «АРТ-Є» створений і працює на базі районного Будинку культури. Вперше глядацькій аудиторії спектакль «Вихід» за п’єсами сучасного драматурга Сашка Ушкалова актори представили минулого літа.