Марія Дмитрук —володарка Гран-прі " "Весняних дзвіночків -2016"

Марія Дмитрук —володарка Гран-прі “Весняних дзвіночків -2016”

Переможці та дипломанти районного етапу фестивалю "Весняні дзвіночки - 2016"

Переможці та дипломанти районного етапу фестивалю “Весняні дзвіночки – 2016”

Переможці районного етапу обласного конкурсу творчості подарували глядачам яскравий гала-концерт.

Гран-прі фестивалю виборола його наймолодша учасниця семирічна Марія Дмитрук. Дівчинка займається вокалом у районному Центрі дитячо-юнацької творчості у педагога Світлани Шарової. Разом зі своєю старшою сестрою Анастасією є активною учасницею різноманітних заходів. У конкурсній програмі «Весняних дзвіночків» Марійка виконувала кілька пісенних творів. Проте перемогу в конкурсі здобула з піснею «Лялька».

– Співати люблю змалку: вдома, надворі і навіть в під’їзді будинку, в якому мешкає наша сім’я, – зізналася у розмові з кореспондентом газети юна співачка.

Дівчинка також  розповіла, що обрати на конкурс пісню «Лялька» їй підказала бабуся. Вона певна, що завжди треба прислухатися до порад рідних людей.

Фінал обласного фестивалю творчості «Весняні дзвіночки -2016» відбудеться в Харкові наприкінці травня. Окрім Марії Дмитрук, Красноградщину на конкурсі  в першій столиці  представлятимуть вокалісти Дар’я Погоріла, Іван Зозуля, Катерина Романча, Анастасія Дмитрук, Тимур Сирота, Анастасія Стрєлка, Валерія Кайда та зразковий танцювальний колектив «Крапелька» районного Будинку культури (керівник Ірина Пилипенко).

Переможців і дипломантів районного етапу «Весняних дзвіночків – 2016» привітала директор Молодіжного центру сектору молоді та спорту РДА Наталія Телевна. Саме під егідою цієї організації в районі щорічно проходить фестиваль. Хлопців і дівчат відзначили грамотами, а також запропонували кожному з них скористатися безоплатними путівками для відпочинку в дитячих оздоровчих таборах України. Необхідне фінансування виділять з обласного бюджету.