IMG_1977Сьогодні, другого травня, заступник голови обласної державної адміністрації Євгеній Шахненко побував у Красноградському районі, де представив громаді нового керівника райдержадміністрації — Євгена Андрійовича Третякова, минулої п’ятниці призначеного на цю посаду Президентом України.

Розпочинаючи зібрання, Є. Шахненко привітав присутніх із Великоднем. Як новий куратор нашого району, посадовець окреслив проблеми, котрі потрібно розв’язувати спільними зусиллями. Це реконструкція очисних споруд, ремонт міського водогону й покрівель багатоповерхівок, доріг тощо. Крім того, він закликав використовувати всі можливості, аби залучити в район якомога більше інвестицій, що дозволить створити нові робочі місця.

Своєю чергою Євген Третяков запевнив присутніх, що добре усвідомлює відповідальність за розвиток району. Він пообіцяв працювати на перспективу. А це значить, не лише втримати досягнуті позиції, а й примножити їх. Тож попереду — копітка праця задля подальшого розвитку Красноградщини.

Довідково. Євгену Третякову – 32 роки. До переходу на державну службу він працював генеральним директором приватного аграрно-орендного підприємства «Промінь». Має чотири вищі освіти: у 2013 році закінчив Харківську державну зооветеринарну академію (інженер-технолог з виробництва і переробки продукції тваринництва), 2005-го — Санкт-Петербурзький Військово-морський інститут (інженер за спеціальністю «гідрографія і навігаційне забезпечення судноплавства»), 2008-го — Московський державний університет імені М. В. Ломоносова (економіка та управління на підприємстві), 2009-го — Вищі спеціальні офіцерські класи Військово-морського флоту (управління бойовою і повсякденною діяльністю частин гідрографічної служби). Торік новий голова райдержадміністрації здобув ступінь кандидата юридичних наук.

Євген Андрійович Третяков — онук Героя України Івана Михайловича Гулого. Одружений. Виховує двох доньок.