ЗНО 2016П’ятого травня майбутні абітурієнти писатимуть тести з української мови та літератури.

Як повідомляє інформаційне агенство  УНН з посиланням на прес-службу УЦОЯО, допуск учасників зовнішнього незалежного оцінювання до  до пунктів тестування триватиме з 10:15 до 10:50.  Початок зовнішнього незалежного оцінювання — 11:00”, — зазначено у повідомленні.

У відомстві наголошують, що вхід учасників до пунктів тестування відбуватиметься за наявності таких документів, як сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті, а також запрошення-перепустка для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Водночас, у разі відсутності сертифіката, паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті, або пред’явлення копій цих документів абітурієнт до пункту проходження ЗНО не допускається.

Нагадаємо, у Краснограді створено округ тестування з 3 предметів — української мови та літератури, математики та історії України. У місті працюватитмуть 4 пункти ЗНО: у КЗ  “Харківської гуманітарно-педагогічної академії”ХОР, технікумі механізації сілського господарства ім. Ф. Я. Тимошенка, професійному та багатопрофільному ліцеях. У Краснограді ЗНО писатимуть абітурієнти з Красноградського, Зачепилівського, Кегичівського, Нововодолазького та Сахновщинського районів. Орієнтовна загальна кількість учасників тестування з української мови та літератури в нашому окрузі — 881, з математики — 531, з історії України — 653.

Серед наших земляків ЗНО з української мови та літератури проходитимуть 324 особи, з них 156 — випускники 11 класу; з математики — 204, з них 71 випускник; з історії України — 240, з яких 95 — одинадцятикласники.