DSC_0731DSC_0817Дванадцятого травня в районному Будинку культури відгомоніло свято «Запали свою зірку». Тут вітали школярів, які впродовж навчального року досягли значних успіхів у науці, спорті та творчих видах діяльності. Їм аплодували їхні наставники, рідні, друзі та почесні гості урочистостей.

Юнаків і дівчат нагороджували у  номінаціях “Гордість Красноградщини”, “Інтелект року”, “Відданість команді”, “Творча особистість року” та “Юний науковець року”.

Нагороди юним зірочкам вручали голова райдержадміністрації Євген Третяков, голова райради Володимир Птишник, міський голова Володимир Максим, секретар міськради Катерина Єніна, помічник народного депутата України Анатолія Гіршфельда Андрій Мужевській.

Свято вийшло радісним, усміхненим, світлим і щедрим на похвалу.

Почесне право привітати учасників дійства надали директору КЗ «Харківська-гуманітарно-педагогічна академія» ХОР, кандидату педагогічних наук Сергію Рябоконю.

Нинішній навчальний рік став для педагогічних працівників району багатим на професійні здобутки. Два загальноосвітні заклади – гімназія «Гранд» і  Наталинський НВК стали срібними призерами міжнародних виставок за інновації в освіті, чимало  учнів отримали перемоги у престижних конкурсах і змаганнях…

За відданість професії своїм колегам подякувала начальник відділу освіти РДА Антоніна Турова. Вона також висловила слова вдячності школярам та їхнім батькам, а також  місцевій владі за дієве партнерство у важливій справі навчання та виховання дітей і молоді.

Високий потенціал освіти Красноградщини відзначив вітаючи учасників свята  й голова РДА Є. Третяков. Він побажав хлопцям і дівчатам примножувати свої досягнення.  Також  пообіцяв всебічно підтримувати освітян району.

А ліричними вітаннями для винуватців і гостей урочистого заходу прозвучали вокальні виступи вихованців школи естетичного виховання та студента педколеджу Сергія Білика. Красивим завершенням свята стала хореографічна композиція «Веснянка» від зразкового танцювального колективу РБК «Крапелька».

До теми

Отже, цьогоріч новонародженими зірочками на небосхилі району стали школярі:

DSC_0709

учасників свята вітає голова райдержадміністрації Євген Третяков

DSC_0721DSC_0723У номінації «Гордість Красноградщини» – команда «Сила» (учні НВК № 3), переможці Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія;

учні НВК № 2 – Анастасія Бречко (11 кл.) та Вікторія Лисенко (4 кл.) – переможці Всеукраїнського конкурсу учнівської та студентської творчості ім. Марії Фішер-Слиж у номінаціях «Науково-пошукова робота» і «Декламація» відповідно;

учні гімназії «Гранд»: Костянтин Рижиков (9 кл., вихованець РЦПО) – «бронзовий» призер ІХ Міжнародного конкурсу українознавства;

Денис Тесленко (10 кл.) – переможець обласних етапів учнівських олімпіад із економіки (І місце), математики, фізики та географії (ІІІ місце);

Євгеній Захаров (10 кл.) – переможець олімпіади з астрономії, дійсний член МАН (секція українська література);

Вікторія Харченко,учениця 11 кл. ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. О. І. Копиленка, вихованка РЦДЮТ – переможниця І, ІІ, та ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у відділенні «Екологія та аграрні науки».

DSC_0740

нагороди вручає голова райради В. Птишник

нагороди вручає голова райради В. Птишник

У номінації «Інтелект року» відзначили переможців етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із різних навчальних предметів:

учнів гімназії «Гранд»: Альону Руденко (11 кл.), Олександра Панасюка (10 кл.) та Дмитра Сутурменка  (9 кл.); вихованок НВК № 3: Ірину Бихун (10 кл.) і Валерію Дмитрову (8 кл.); ученицю багатопрофільного ліцею Анастасію Литвин (8 клас); вихованців Наталинського НВК – Карину Габдінову (8 кл.) та Ірину Трофименко (10 кл.).

DSC_0775

міський голова В. Максим із переможцями номінації  "Відданість команді"

міський голова В. Максим із переможцями номінації “Відданість команді”

У номінації «Відданість команді» призерами стали виключно представники місцевої гімназії «Гранд» – учасники молодіжного театру «Квітень» та переможці обласних змагань із футболу «Турнір тисячі команд» – спортивна команда дівчат (дипломанти І ступеня) і спортивна команда хлопців (дипломанти ІІ ступеня).

DSC_0799

Нагороду Д. Погорілій вручає К. Єніна

ученицю НВК №2 Д. Погорілу нагороджує К. Єніна

У номінації «Творча особистість року» нагородили:

вихованців гуртка РЦПО, учнів Попівської ЗОШ І-ІІІ ст. – Івана Клемберга (9 кл.) та Віктора Клочка (7кл.) за перемогу в обласному конкурсі традиційних художніх ремесел “Кроковеє поле»;

учнів ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім.О. І. Копиленка: вихованця гуртка вокалу РЦДЮТ Івана Зозулю, Юлію Олексенко (10 кл.) – переможницю Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Гуртуймося, Братове – Українці!», Анну Косухіну (11 кл.) – призера обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл»;

вихованців відділення спортивного танцю ДЮСШ, восьмикласників гімназії «Гранд» – Даніїла Пугачова та Валерію Славич.

Ученицю 8-го класу НВК № 2 Дарію Погорілу – переможницю регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймося за нове життя» у категорії «Вокал».

DSC_0819

нагороду учениці багатопрофільного ліцею Ю. Марків вручає А. Мужевський

нагороду учениці багатопрофільного ліцею Ю. Марків вручає А. Мужевський

У номінації «Юний науковець року» віншували переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН:

учениць багатопрофільного ліцею, вихованок наукового товариства з соціології РЦПО – Анну Уманську (10 кл.) і Юлію Марків (9 кл.); ученицю 11 кл.  гімназії «Гранд» Анну Бондаренко (секція математики) та одинадцятикласницю ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім.О. І. Копиленка, вихованку РЦДЮТ Анну Жданову (відділення «Екології та аграрних наук»).