мотокросПерший етап чемпіонату Харківської області з цього видовищного виду спорту пройшов наприкінці квітня в с. Наталине на території колишнього автодрому.

Красноградщину на цьому турнірі представляли два клуби – СТК «Екстрим-мото» та СТК «Техноспорт-Красноград». Спортсмени кожного з них зібрали низку нагород.

Зокрема, представники СТК «Екстрим-мото» Олександр Мазій і Дмитро Сулятицький фінішували першими у класі «Екіпаж» (мотоцикл із повітряним охолодженням двигуна). А Юрій і Дмитро Немилостиві фінішували другими у категорії «Екіпаж» (мотоцикл із водяним охолодженням двигуна). Ще одне «срібло» виборов для клубу Владислав Байбара, який змагався у класі 65 см куб.

СТК «Техноспорт-Красноград» лідирував у кількох категоріях змагань. Так, серед жінок «золото» завоювала вихованка клубу Валерія Піскунова. У класі 50 куб. см друге та третє місця посіли Едуард Зінченко і Максим Кохтенко. Бронзовим призером у категорії «Чезет» став Вадим Семеніхін.

Крім того, СТК «Техноспорт-Красноград» здобув «золоту» нагороду в загальнокомандному заліку.

Ініціатором проведення в районі початкового етапу Чемпіонату області з мотокросу виступив СТК «Екстрим-мото». Адміністрація клубу вдячна за фінансову допомогу в організації змагань головному спонсору змагань — ПАОП «Промінь», а також ПАОП «Зоря», ТОВ «Красноградське джерело», місцевому відділку ТОВ «АПК Докучаєвські чорноземи», ТОВ «Красноград-Продторг». Окрема подяка Сергієві Камінських, Михайлові Раківненку та Олегові Байбарі, які здійснювали технічний супровід змагань.

***

Обидва клуби, СТК «Екстрим-мото» та СТК «Техноспорт-Красноград», взяли участь у чемпіонаті з мотокросу під егідою мотоциклетної асоціації України. Змагання відбулися 9 травня у м. Димитрів Донецької області.

Екіпажі СТК «Екстрим-мото» у складі Юрія та Дмитра Немилостивих (мотоцикл із водяним охолодженням двигуна) та Олександра Мазія й Андрія Мартим’янова (мотоцикл із повітряним охолодженням двигуна) показали на фініші перший і сьомий результати відповідно.

Третю сходинку п’єдесталу у класі «МХ-2» посів представник СТК «Техноспорт-Красноград» Олександр Піскунов, а в категорії «МХ-1» сьомим фінішував його одноклубець Євгеній Зубенко.

Джерело: сектор молоді та спорту райдержадміністрації