30052983Дев’ятнадцятого травня красноградці долучилися до святкування Всесвітнього дня вишиванки. У рамках урочистостей містом пройшла символічна хода “Я по світу іду у вишиванці”. На Малій площі Краснограда відбулася святкова розважальна програма, а також конкурс у номінаціях “Краща жіноча вишиванка”, “Краща чоловіча вишиванка” та “Краща дитяча вишиванка”.

Ініціатором проведення дійства виступив депутат міської ради, учасник АТО Юрій Бакал. Організаційну підтримку у проведенні свята надав голова райдержадміністрації Євген Третяков.

Детальніше про це у наступній публікації на сторінках газети.

302630863082

Учасники конкурсу вишиванок

Учасники конкурсу вишиванок разом із організаторами свята

 

Пререможці конкурсу вишиванок: Дмитро Ткачук, Анастасія Хуторишин, Ілля Крічков (зліва-направо) та володарі Гран-прі — Яна і Назарчик Юдіни (у центрі)

Переможці конкурсу вишиванок: Дмитро Ткачук, Анастасія Федоришина, Ілля Крючков (зліва-направо) та володарі Гран-прі — Яна і Назарчик Юдіни (у центрі)

3324

3320

-1 коментарів до Свято єдності, миру, добра

  • УКР коментує:

    Гарне свято, люди раділи та пишались тим, що вони українці, сподіваюсь, що наступного року у вишиванках прийде на свято ще більше людей.
    Навіть Максим та Чернов, які вішали на себе колорадські ганчірки, прийшли на свято у вишиванках )

  • Пепел коментує:

    Ничего не имею против вышиванок, но как сказал “РУС” о георгиевских лентах, говорит о том, что мозг у него поражен майданнизмом. А это плохо, кастрюлеголовый, лечись иди!