1220

танок “Коротишки”

Зразковий танцювальний коллектив районного Будинку культури під керівництвом Ірини Пилипенко не потребує додаткового представлення. Його вихованці є постійними учасниками різноманітних заходів, неодноразово були переможцями престижних конкурсів. Днями вони порадували своїх шанувальників черговим звітним концертом. У залі РБК подія зібрала аншлаг.

У програмі концерту хлопці та дівчата показали, як нові, так і знайомі й улюблені багатьма хореографічні композиції. Найзворушливішим моментом програми був виступ наймолодших учасників колективу з танком «Коротишки». Він розчулив глядачів, які не стримували сліз радості й захоплення. Не менш хвилюючою була мить прощання з випускниками. Цьогоріч колектив залишила Аня Супрун.

– Час, проведений у «Крапельці», був для мене щасливим, – сказала дівчина зі сцени.  Вона подякувала своєму наставнику І. Пилипенко за цей яскравий і пам’ятний період у житті, який вони пройшли разом. А насамкінець зауважила, що не прощається з колективом, а лише говорить йому «До побачення».

До слова, для «Крапельки» нинішній звітний концерт став двадцять восьмим поспіль. Наразі мистецтво танцю у ньому опановують вихованці молодшої, середньої та старшої вікових груп, а також учасники дитячої студії. Разом із Іриною Пилипенко виконавську й технічну майстерність юних танцюристів плекають хореограф Алла Кравченко, концертмейстери Галина Бондаренко та Ліза Сургай.