В. Розсоха, зустрічОдним з пріоритетних завдань нової поліції є необхідність максимально наблизити діяльність працівників служби до потреб громадян. Саме з цією метою, 2 червня,  начальник сектору превенції  Красноградського  відділу поліції підполковник Володимир Розсоха провів робочу зустріч   із Наталинським сільським головою Віолетою Боровською.

Про це інформує ВК ГУНП у Харківській області.

Розмова стосувалася  ситуації з охороною правопорядку в селі Наталино та діяльності  дільничного офіцера поліції, що обслуговує   територіальну громаду. У ході зустрічі було розглянуто низку питань щодо співпраці органів місцевого самоврядування та поліції, забезпечення правопорядку, а також реформування правоохоронної системи.
В. Боровська звернулася до начальника сектору з проханням, по можливості, виділити дільничного офіцера, який буде обслуговувати лише одну сільську   раду.

– Цю проблему не можна вирішити на місцях, бо вона не врегульована на законодавчому рівні, – пояснив  В. Розсоха. — Насправді один населений пункт мусить обслуговувати один дільничний, проте поки це неможливо. На кожного з них зараз припадає декілька сіл, що значною мірою збільшує навантаження.

Водночас В. Розсоха, взяв це звернення під особистий контроль і пообіцяв якнайшвидше переглянути дільниці обслуговування дільничних офіцерів.
Він також висловив сподівання, що проведення подібних зустрічей в районі сприятиме налагодженню партнерських стосунків поліції з населенням і своєчасному виявленню та попередженню злочинних діянь.

-1 коментарів до Крок назустріч: правоохоронці посилюють співпрацю з органами місцевого самоврядування

  • Пепел коментує:

    на краю села нынче жить страшно…грабят, скот уводят….а могут просто убить….