DSC_1760DSC_1728У цікаву подорож разом із відомим персонажем творів Миколи Носова відвідувачів пришкільних таборів запросили вихованці театрального гуртка «LUSORES» районного центру дитячо-юнацької творчості (керівник О. Чекамова). Сьогодні, 8 червня,  у РБК вони показали прем’єру вистави «Незнайка та його друзі».

— Хотілося б цим спектаклем викликати у глядачів посмішки, гарний настрій та овації, — поділилися своїми думками юні актори перед виходом на сцену.

Це їм із легкістю вдалося. Зала із захватом спостерігала за розгортанням сюжету. Сміялися та аплодувала витівкам Незнайки та його товаришів не тільки діти, а й дорослі. До речі, роль головного пустуна та бешкетника виконав старожила колективу Дмитро Домнич. Хлопець відвідує гурток уже кілька років. У інших ролях були задіяні Діана Ахпаш, Вікторія Болкун, Вікторія Стеценко, Альбіна Євсюкова, Віра Москаленко, Станіслав Губа, Лія Мухортова, Євгеній Тищенко. Наймолодший учасник вистави Антон Вороняк постав перед публікою одразу у двох образах — Буркотуна та Поета.

— Раніше ми не читали історій про Незнайку, однак тепер зробили б це із задоволенням, — зауважили маленькі глядачки, першокласниці ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. О. І. Копиленка Анастасія Ткаченко та Карина Ляш. — Сподобалося, як грають діти. Вони справжні артисти!

Напевно, зі спектаклем «Незнайка та його друзі» театр «LUSORES» виступав не  востаннє. Якщо ви його ще не бачили, наступного разу не пропустіть цієї події!