велотуризмВихованці гуртків велосипедного туризму районного Центру дитячої та юнацької творчості, які діють на базі Добренського і Кобзівського НВК, взяли участь у змаганнях на Кубок України з техніки велосипедного туризму серед юніорів, що відбулися у травні в Кіровограді. Всі учасники повернулися додому з нагородами.

Дмитро Антіпов із Добреньки та Владислав Мирончук із Кобзівки стали срібними призерами турніру в командному заліку в комплексній дистанції. Крім того, В. Мирончук завоював «срібло» з фігурного водіння та «бронзу» на дистанції «Тріал» в особистому заліку.

Надзвичайно успішним був виступ нашої землячки, дев’ятикласниці Кобзівського НВК Юлії Гети. Дівчина виборола срібну нагороду в особистому заліку в комплексній дистанції. Також фінішувала з третім результатом на маршруті з фігурного водіння велосипеда, а у загальнокомандному заліку з комплексної дистанції  здобула «бронзу».

Висока результативність виступів юних спортсменів дозволила збірній Харківщини здобути абсолютну першість Кубка України з велосипедного туризму.

— Звичайно, ці успіхи були б неможливими без наполегливих тренувань, — зауважила заступник директора з НВР Красноградського РЦДЮТ Галина Жуженко. — До слова, наставником гуртківців Добренського НВК є Василь Харченко, а вихованців Кобзівського НВК — Андрій Мирончук. Добре, що наші спортсмени брали участь в обласних і регіональних змаганнях, де мали змогу  плекати свою майстерність і були лідерами. Додавала сил і наснаги й постійна підтримка  відділу освіти РДА, адміністрацій РЦДЮТ, Добренського та Кобзівського НВК щодо створення належних умов для розвитку юних спортсменів.