кемпо каратеУ СК «Буровик» закінчення навчально-тренувального та змагального 2015/2016 року відзначили урочистостями. Учасниками свята були від найменших до найстарших вихованців клубу, а також численні вболівальники, батьки, рідні та друзі спортсменів.

Почесними дипломами Всеукраїнської федерації спортивних єдиноборств відзначили кращих атлетів, які мають вагомі особисті досягнення у спорті. Серед них: Євген Лобач і Нікіта Данько, Даніїл Зінченко та Марія Голубовська, Максим Рєщиков і Євгенія Шатохіна. Також Віталій Собакар, Владислав Кормульов, Аліна Андрущенко, Руслан Шость і Рустам Дащенко.

Свої вміння та навички показали спортсмени-початківці. Хлопцям і дівчатам запропонували взяти участь у першості клубуз контактного карате. Переможців і призерів нагородили грамотами й медалями.

Минулий спортивний сезон був для «Буровика» успішним. Чимало його вихованців виконали нормативи відповідних спортивних розрядів — юнацького, І-го, ІІ-го та ІІІ-го дорослого. Крім того, 11 спортсменів уперше склали чи підтвердили нормативи кандидата в майстри спорту. Це брат і сестра Олексій та Аліна Андрущенки, Віталій Собакар, Владислав Кормульов, Ярослав Жданов, Ілля Губенко, Михайло Харченко, В’ячеслав Рєзнік, Сергій Сакович, Олексій Гнатенко та Віталій Калиниченко.

Головний сюрприз організатори спортивного дійства залишили наостанок.

— Уперше за багато років Всеукраїнська федерація спортивних єдиноборств  присвоїла кільком  нашим атлетам високе звання майстра спорту України, — урочисто зазначив керівник і головний тренер СК «Буровик» Валентин Кожушко. — Його удостоїлися: Руслан Ожеред, Рустам Дащенко, Ельдар Даврушев, Руслан Шость, Євген Калюжний і Олександр Ханберов.

Тож фінальні вітання та овації звучали на їхню честь.

Крім того, учасники спортивного свята висловили подяку первинній профспілковій організації ХВБР (керівник В. Мазорчук) за всебічну підтримку діяльності клубу.

Свято відгомоніло, проте спортивні заняття в СК «Буровик» триватимуть і влітку. За словами В. Кожушка, клуб працюватиме у режимі «канікули». Молодших вихованців залучатимуть до різноманітних естафет і рухливих ігор на свіжому повітрі, які сприяють підтриманню гарної фізичної форми. У розпорядженні відвідувачів старшого віку будуть тренажери.