IMG_7880Наприкінці червня в районному Будинку культури відгомоніли випускні вечори студентів місцевого медколеджу. З навчальним закладом попрощалися 89 молодих фахівців. Юнаки та дівчата отримали дипломи молодших спеціалістів: одні  із кваліфікацією фельдшера, інші – медичної сестри, з них п’ятеро  – з відзнакою. Документ про здобуття фахової освіти випускникам вручала директор вишу Олександра Мужевська.

– За час навчання ви стали для нас найріднішими, – сказала вітаючи студентів керівник медичного коледжу. – Ми пишаємося вашими успіхами, адже випускні іспити ви склали з високими результатами. Певна, ці знання допоможуть вам реалізувати себе у професії якнайкраще.

 О. Мужевська зауважила, що всі студенти, які навчалися коштом бюджету, гарантовано отримають роботу. Хоча чимало з них продовжать здобувати освіту в різних вишах України.

У глядацький залі новоспеченим медикам аплодували їхні викладачі, батьки та друзі. Свої вітання їм також висловили представники місцевої влади.

— Одночасно подаватиму документи для подальшого вступу до кількох медичних вишів, — розповів випускник медколеджу 2016 Максим Зігаренко. Хлопець один із тих, хто закінчив навчальний заклад на відмінно. Згодом мріє стати хірургом.— У медичному коледжі отримав міцні знання, тож сподіваюся, не матиму проблем із вступними екзаменами, – зазначив юнак. Трохи жалкую розлучатися з Красноградом і тутешніми друзями. Я родом із Карлівщини, та за чотири роки навчання ваше привітне містечко стало для мені рідним…

Наостанок свята випускники виголосили медичну клятву, пообіцявши відповідально ставитися до виконання своїх професійних обов’язків і бути відданими майбутнім пацієнтам.

Натомість медичний коледж вже чекає нових абітурієнтів. Прийом заяв від вступників розпочнеться тут 11 липня.