IMG_8434IMG_8455IMG_8462Гаряче було минулої суботи на зоні відпочинку с. Кобзівка. І не лише від нестерпної спеки, а й від запеклих двобоїв між спортсменами. Організатором змагань із пляжного волейболу в залік Спартакіади району серед сільських і міської рад виступив сектор молоді та спорту райдержадміністрації.

У турнірі взяли участь вісім команд: Зорянської (колишньої Ленінської), Кирилівської, Кобзівської, Наталинської, Піщанської, Попівської та Хрестищенської сільських рад і міськради.

«Бронзу» здобули піщанці. За «золото» боролися представники міськради з кобзівськими волейболістами. Першу партію виграли городяни. У другій — фортуна посміхнулася кобзівцям. За правилами гри, якщо після перших двох партій рахунок 1:1, тоді все вирішується в третій партії. Інтрига тривала. Взнаки давалася й душна спека, і втома учасників обох команд, та все-таки характер і воля до перемоги Михайла Кишковарова й Дениса Фокіна вивели команду міської ради на найвищу сходинку п’єдесталу з рахунком 15:13. Таким чином «срібло» дісталося Сергію Довгуші та Віталію Сітяєву. Уболівальники відзначали гідний фінал. Обидві команди добре відчували м’яч, показали відмінну фізичну підготовку й, безперечно, цікаву гру.

Переможців і призерів турніру нагороджено грамотами та медалями різного гатунку. До слова, головний спеціаліст сектору молоді та спорту РДА Юрій Скубрій повідомив присутнім, що за два тижні в районі стартує першість із пляжного волейболу. Заявки на ці змагання сектор приймає вже зараз.

Насамкінець хлібосольні господарі — ПАОП «Промінь» — пригощали учасників юшкою, кашею, узваром і фірмовим салом. Смачний обід додав змореним і водночас задоволеним спортсменам нових сил. Єдине, що дошкуляло всім — це аномальна спека. На щастя,  вона не зашкодила спортсменам.