IMG_0592Минулої неділі відбулися відразу чотири матчі першого туру Кубка на стадіонах с. Берестовенька, сел. Дружба, с. Піщанка та с. Станичне Нововодолазького району. Наша  кореспондентка побувала на матчі ФК с. Піщанка — ФК «Авангард» с. Зоряне (колишня Ленінка) у Піщанці.

Ще за годину до початку турніру біля стадіону почали працювати батут і надувна гірка. Це додавало настрою як малечі, так і дорослим. Діти охоче бавилися на атракціонах не лише до початку гри, а й протягом усього матчу. Безкоштовні розваги подарувало маленьким мешканцям цього населеного пункту ТОВ «АПК Докучаєвські чорноземи», чия команда того дня виступила суперниками піщанців. Поряд розташувалася ятка з прохолодними напоями та наїдками. Її також привезли з собою докучаєвці.

Незважаючи на пекуче сонце, ближче до сімнадцятої на стадіоні зібралося чимало любителів цієї захопливої гри. На запитання «За кого вболіваєте?» мені відповідали: «За хороший футбол». Та вже коли тривала гра, можна було чітко визначити, чиї фанати знаходяться поруч.

Через спеку суддя Леонід Непомнящий на короткий час навіть зупиняв гру в кожному таймі, аби дати можливість спортсменам попити води.

Зрештою футбольний поєдинок завершився з рахунком 3:2 на користь «Авангарду».

До теми

ФК «Прометей» с. Просяне Нововодолазького району зарахували технічну поразку з рахунком 0:3, а ФК «Джерело» с. Берестовенька, відповідно, технічну перемогу з рахунком 3:0.

ФК «Олімпік» с. Наталине здолала ФК «Промінь» сел. Дружба з рахунком 5:2.

ФК «Промінь» с. Кобзівка на виїзді обіграла ФК «Колос» с. Станичне Нововодолазького району, гра закінчилася з рахунком 4:3.

IMG_0529IMG_0542IMG_0454IMG_0443