мотокросМинулого місяця представники двох місцевих клубів СТК «Екстрим-мото» та СТК «Техноспорт – Красноград» у м. Суми змагалися за Кубок заслуженого майстра спорту України В. І. Кавінова. Турнір проходив у рамках ІІІ-го етапу відкритого особисто-командного чемпіонату України з мотокросу, інформує сектор молоді та спорту райдержадміністрації.

Найкращий результат показали екіпажі-колясочників. У цьому виді змагань красноградці завоювали всі сходинки п’єдесталу. Зокрема, І та ІІІ місце посіли мотокросмени СТК «Техноспорт – Красноград» Артур і Єлисей Глущенки,  Андрій Бричко та Руслан Гнутов відповідно. Другий результат у екіпажа Юрія та Дмитра Немилостивих із СТК «Екстрим-мото». За крок від нагород зупинилася ще одна двійка «Техноспорту» — Олександр Мазій і Андрій Мартемянов, які продемонстрували на трасі IV результат.

У одиночних заїздах виступали лише спортсмени СТК «Техноспорт-Красноград». У класі 50 см куб. сьомим на фініші був Єгор Журбенко, а Максим Кохтенко — одинадцятим. П’ятими фінішували: Тетяна Гаращенко у категорії «Жінки» та Данило Долгіх, який змагався у класі «МХ2». Шосту позицію в суперництві за перемогу в категорії 125 см куб. завоював Олександр Піскунов.

До теми

Спортсмени СТК «Екстрим-мото» вдячні за підтримку в організації поїздки на змагання голові райдержадміністрації Євгену Третякову.