грабіжникСеред біла дня зловмисник відібрав гроші та мобільний телефон у молодої жінки. Потерпіла звернулася до райвідділу поліції. Правоохоронці оперативно вийшли на слід злочинця.

– Аби встановити особу грабіжника та затримати його по гарячим слідам, поліцейськими було вжито низку заходів, – цитує слова т. в. о. начальника Красноградського відділу поліції ВП ГУНП в Харківській області Олексія Пухтєєва прес-служба відомства. – Ним виявився 25-річний красноградець. Чоловік раніше притягувався до кримінальної відповідальності за аналогічні злочини й лише недавно звільнився з місць позбавлення волі, проте на шлях виправлення так і не став, – константував він.

Досудове розслідування встановило картину злочину. Потерпіла торгувала фруктами. У той момент, коли вона почала збиратися додому, на неї було скоєно напад. Грабіжник відібрав у продавчині 500 гривень і мобільний телефон й утік у невідомому напрямку.

Наразі слідчим місцевого відділу поліції відкрито кримінальне провадження за  частиною 2 статті 186 (грабіж Кримінального кодексу України. Тепер вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Джерело: ВК ГУНП в Харківській області