несанкціонована торгівляТаке рішення у середу, 20 липня, ухвалили в мерії учасники наради щодо запобігання несанкціонованої торгівлі. Засідання за участю залізничників і правоохоронців, а також членів комісії міськради з соціальних питань і розвитку інфраструктури міста провів міський голова Володимир Максим. Невдовзі право на проїзд до залізниці матимуть лише спеціалізовані транспортні засоби. Про це повідомив офіційний сайт органу місцевого самоврядування.

Нагадаємо, що на привокзальній площі залізничного вокзалу станції «Красноград» тривалий час діє несанкціонований ринок. Попри небезпеку для здоров’я, чимало містян звикли тут купувати продукти. Головний аргумент – відносно низька ціна товару. Місцева влада неодноразово говорила про необхідність узаконити цю торгівлю. Однак правового механізму  для цього посадовці  так і не знайшли.

«Не дивлячись на те, що красноградців влаштовує існування цього ринку, ми не повинні миритися з порушенням закону, – сказав міський голова В. Максим під час наради. – Несанкціонована торгівля м’ясо-молочними продуктами — небезпечна для здоров’я та життя людей, а наше першочергове завдання — благополуччя мешканців громади. Оскільки питання щодо офіційного облаштування місця торгівлі на привокзальній площі не можна врегулювати в правовому полі, нам потрібно узгодити спільний план дій з його ліквідації», — цитує мера прес-служба.

Таким чином, учасники засідання дійшли згоди заборонити в’їзд на територію вокзалу всім автомобілям, окрім спецтранспорту. У повідомленні зазначено, якщо ця заборона не допоможе вирішити проблему, порушників штрафуватимуть відповідно до законодавства України.

Зокрема, стаття 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення за торгівлю в містах з рук, на вулицях, площах, у дворах, під’їздах, скверах та в інших невстановлених місцях передбачає накладення штрафу від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої. Місцеві правоохоронці посилять контроль за виконанням букви закону, на порушників складатимуть відповідні протоколи. Торгівців попереджають, що  рішення про розмір штрафу та конфіскацію може прийняти тільки суд. Отже, у разі «затримання»  вони повинні будуть сплатити не тільки штраф, а й судовий збір. Наразі він становить близько 300 гривень.

-1 коментарів до На територію залізничного вокзалу заборонять в’їзд транспорту

 • УКР коментує:

  Чому ви видалили мій коментар? Чи газета тільки хвалєбні пісні нашій владі друкує?

 • УКР коментує:

  Продублюю видалений коментар:
  “От і добре, на наступних виборах люди, які торгують та скупляються на ринку не будуть голосувати за Максима.
  Пан Максим мабуть конкурентів прибирає, бо на цьому ринку м’ясо дешевше ніж в новому магазині.”

  • admin коментує:

   Шановний дописувачу, можливо, ви тільки хотіли залишити нам коментар, про який пишете. Або випадково написали його на іншому сайті, наприклад, на Facebook? Оскільки жодних коментарів, крім одного, на вашу адресу з “компліментом” від Петра, ми не видаляли. Нагадуємо, що блокуванню підлягають тільки ті коментарі, які містять нецензурну лексику. Всі інші залишаються. Отже, для вашого невдоволення немає підстав.)
   P. S.У стрічці на сторінці сайту відображаються лише п’ять останніх коментарів. Усі попередні читайте окремо до кожної публікації.

 • Петр коментує:

  В Краснограде 5 рынков, где можно торговать…у ж/д вокзала рынок стихийный, но думаю для селян,что продают свою продукцию можно выделить рядом с вокзалом кусок территории, сколотить легкие стеллажи (зимой пустить на печку)…и брать символическую плату, например,3 гривны и все будут довольны,это вполне в силах администрации…

  • Юлия коментує:

   Дело в том,что для торговли нужно не стеллажи сколачивать а оборудовать лабораторию ветеринарно- санитарной экспертизы. Это как минимум. Сейчас там торгуют даже колбасой из падежа и молоком от лейкозных коров.

   • Петр коментує:

    Безусловно, лаборатория должна быть….а возможно она и есть, только занята другими делами, либо её сократили, т.к. денег нету как обычно сейчас…но если брать сбор с продавцов, то и лабораторию можно содержать частично за счет этих сборов. Вопрос к главе Третьякову.

 • патриот коментує:

  а чей магазин это новый магазин в веселке???