DSC_2501З кінця червня у навчальному закладі триває реконструкція приміщення майстерні, яке переобладнають  під сучасний харчоблок. У ньому будуть передбачені окремі кімнати для приготування їжі та власне їдальня, де харчуватимуться школярі.

DSC_2522 DSC_2520Наразі ремонтні роботи в розпалі. Їх здійснюють майстри ПП «Моноліт-2010» з Карлівки. Всередині будівлі робітники вже залили нову бетонну основу для підлоги, штукатурять стіни та стелю, монтують електропроводку. На черзі заміна вікон та багато інших невідкладних справ. Фінансування проекту здійснюється з районного бюджету. Відповідно до проектно-кошторисної документації сума витрат на ремонт складе близько півтора мільйона гривень.

– Згідно з дорученням голови райдержадміністрації Євгена Третякова, завершити реконструкцію будівлі необхідно до 1 вересня, – розповіла кореспонденту газети головний спеціаліст відділу освіти РДА Ольга Андрусенко. –  А вже до 1 жовтня потрібно закупити й встановити нове обладнання та ввести харчоблок в експлуатацію, – додала вона.

 Нагадаємо, що тривалий час у ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. О. І. Копиленка не було власної їдальні. Гарячі обіди для учнів молодшої школи та дітей пільгового контингенту сюди підвозили з НВК № 3. Для інших школярів доставляли буфетну продукцію з гімназії «Гранд» та навчально-виховного комплексу № 2. Натомість батьки не раз нарікали на відсутність у школі спеціальних приміщень для приготування страв та обідньої зали для харчування дітей. Тож невдовзі цю проблему буде вирішено.