IMG_6357У цьому редакцію запевнила начальник відділу управління Держпродспоживслужби в Красноградському районі Ганна Васенко.

Певні хвилювання у мешканців району, які звикли проводити дозвілля на міській зоні відпочинку, викликала біла піна, що оповила береги Берестової. За словами фахівця, це викликано надмірною спекою, що кілька тижнів трималася в нашому регіоні та незначною проточністю річки.

Але проби води, які тут регулярно здійснюються працівниками управління, не виявили ні шкідливих для людини мікроорганізмів, ні збудників небезпечних інфекцій. Варто пам’ятати, що при найперших підозрах щодо якості річкової води, відповідні служби про це відразу ж повідомляють місцеву владу та оповіщають населення. Пляж закривають, а на зоні відпочинку встановлюють попереджувальні знаки. Та нині для цього підстав немає.

А мікроорганізми, наголосила Г. Васенко, які поширюються теплої пори (річка цвіте), шкоди здоров’ю не приносять. Вони, навпаки, знищують патогенні мікроорганізми, небезпечні для людини.

-1 коментарів до Купатися в Берестовій можна

  • Дмитрий Гранкин коментує:

    Как в одном советском фильме:
    – Эти ягоды есть можно?
    – Можно. Только отравишься?

    🙂