DSC05000
DSC04986Відповідь на це запитання вже знають учасники об’їзду загальноосвітніх, дошкільних і позашкільних навчальних закладів, який проводиться цього тижня. Завтра останній день огляду-перевірки. Цьогоріч виконано величезний обсяг роботи! На проведення ремонтів, запровадження заходів із енергоефективності, поліпшення матеріальної бази установ використовувалися кошти районного та місцевих бюджетів, спонсорська допомога базових підприємств та інших благодійників, додаткові ресурси, отримані від участі в різних проектах.

Віддаючи належне важливості освітньої сфери для держави та суспільства, розвитку нашого рідного краю, в об’їзді брали участь голова районної державної адміністрації Євген Третяков, голова районної ради Володимир Птишник, міський голова Володимир Максим (заклади м. Краснограда), керуюча справами районної ради Валентина Щепіна, начальник відділу освіти РДА Антоніна Турова, представники відповідних служб району.

Детально оглядались не лише загальноосвітні навчальні заклади, а й дитячі садочки, позашкільні установи. Учасників об’їзду цікавило все: в яких умовах навчатимуться діти, де вони відпочиватимуть, харчуватимуться, займатимуться спортом… Оглядали котельні, адже тепло і комфорт у закладі — важлива складова здоров’я та нормального самопочуття вихованців.

До початку нового навчального року ще є час. Тож можна усунути виявлені недоліки, завершите розпочате і навіть зробити останні штрихи — аби свято першого дзвоника порадувало і дітвору, і батьків, і педагогів та гостей.

Приємно, що про освіту належно дбають.

Хочеться, щоб класи, шкільні коридори, кімнати у ДНЗ завжди повнилися дитячим сміхом, щоб виходили в доросле життя випускники і вже кваліфікованими робітниками і фахівцями різних галузей поверталися до рідного порогу. Але це — уже зовсім інша тема.