iУ першій половині серпня місцеві виші підбивають підсумки вступної кампанії.

Обидва коледжі й технікум виконали державні замовлення на підготовку студентів денної форми навчання. Так, у Красноградському коледжі комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» обласної ради 85 осіб здобуватимуть професії педагогічного напрямку коштом бюджету. Ще 25 юнаків і дівчат навчатимуться за контрактом.

Досить оптимістично оцінюють результати вступної кампанії в Красноградському технікумі механізації сільського господарства ім. Ф. Я. Тимошенка. Там першокурсниками стануть 73 студенти (бюджет) та майже 30 осіб (платна форма навчання).

Державне замовлення на підготовку фахівців у Красноградському медичному коледжі становить цьогоріч 69 чоловік. Відповідно до цього, тут набрали після закінчення базової середньої школи (9 класів) 20 майбутніх фельдшерів та 25 — медичних сестер. По дванадцять чоловік на ці спеціальності зараховано вступників і на базі повної середньої освіти (11 класів). Нині завершується укладання угод із тими студентами, які навчаються на умовах контракту.

— Особливістю цієї кампанії є те, що першокурсниками стають переважно місцеві юнаки та дівчата, — зазначила директор медколеджу Олександра Мужевська. — Приємно, що 14 випускників базової школи, які стали нашими вихованцями, отримали свідоцтва з відзнакою. Нам потрібні розумні відповідальні студенти!

А набір на всі спеціальності до Красноградського професійного ліцею продовжується. Тож у випускників, які ще не визначилися зі своїм майбутнім, є час для того, щоб подати документи до цього закладу.