місячникЗ 12 серпня на території Харківської області проводиться місячник безпеки дорожнього руху, у рамках якого поліцейські здійснюють спеціальні профілактичні заходи для зменшення кількості аварійних ситуацій, травмування людей на автошляхах.

Із початку проведення місячника працівниками групи реагування патрульної поліції, взводом ДПС в м. Краснограді виявлено двадцять чотири порушення правил дорожнього руху, в тому числі керування в нетверезому стані – п’ять.

Так, співробітниками ГРПП задокументовано 8 порушень ПДР, із яких 2 — керування в нетверезому стані. Співробітниками взводу ДПС задокументовано 16 порушень ПДР, з яких 3 — керування в нетверезому стані.

Правоохоронці закликають водіїв транспортних засобів проявляти повагу до всіх учасників дорожнього руху, бути максимально розсудливими, уважними та обережними під час руху, обов’язково дотримуватися швидкісного режиму, правил маневрування і обгону.

Пам’ятайте, що тільки суворо дотримуючись вимог Правил дорожнього руху, водії і пішоходи зможуть уникнути нещасних випадків на дорогах. Бережіть себе, а також життя і здоров’я інших учасників дорожнього руху!

 ВК ГУНП

в Харківській області