ГрупаРобота груп реагування патрульної поліції в Красноградському відділі поліції з початку 2016 року насамперед орієнтована на захист прав і свобод людини, протидію незаконному обігу зброї, наркотиків, забезпечення безпеки дорожнього руху, та будується на суворому дотриманні Конституції України, чинного законодавства, відомчих нормативних актів.

З поточного року нарядами групп реагування поліції здійснено 725 виїздів на повідомлення за спецлінією «102». За адміністративні правопорушення було притягнено до відповідальності понад 400 осіб.

У тому числі:

— 226 фактів розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях та появу громадян у громадських місцях у п’яному вигляді (відповідальність за ст. 178КУпАП);

— 21 факт куріння тютюнових виробів у заборонених місцях (ст. 175-1);

— 5 фактів торгівлі з рук у невстановлених місцях (ст. 160 КУпАП);

—  5 фактів вчинення насильства в сім’ї (ст.173-2 КУпАП);

— 3 факти вчинення дрібного хуліганства (ст. 173 КУпАП).

Крім того, припинено 4 крадіжки з об’єктів, що охороняються, та 1грабіж.

 На цей час поліцейські здійснюють перевірку 83 осіб, стосовно яких застосовано домашній арешт, 35 осіб, які перебувають під адміннаглядом з метою проведення профілактичних робіт, а також понад 300 власників мисливської зброї. За результатами перевірок було виявлено 25 випадків  порушення строків реєстрації та перереєстрації зброї, та порушення правил зберігання зброї.

Працівники поліції регулярно проводять зустрічі з колективами сільських рад та шкіл з метою недопущення порушень правил дорожнього руху та дитячого травматизму на дорогах. У поточному році співробітниками відділу виявлено та складено 127 адміністративних протоколів за порушення правил дорожнього руху, з яких 48 — керування в стані алкогольного сп’яніння.

  Відділ комунікації поліції

в Харківській області