IMG_9538IMG_9544Напередодні першого вересня студенти та викладачі медичного коледжу зібралися у районному Будинку культури. Прийшло сюди й чимало гостей, випускників різних років, батьків сьогоднішніх вихованців. Їх поєднала приємна подія — у дружню сім’ю комунальний заклад приймав першокурсників. Вісімдесят п’ять юнаків і дівчат цьогоріч вступили на відділення «Лікувальна справа» та «Сестринська справа» після закінчення 9-го та 11-го класів. Це чотири нові групи.

Нині фахівців із дипломом цього красноградського вишу можна зустріти в різних кінцях світу. Особливо приємно, що й там вони працюють у медичній галузі, підтверджуючи високий рівень підготовки спеціалістів середньої ланки в цьому коледжі.

— Та ми — комунальний заклад облради, тож дбаємо насамперед про забезпечення кадрами лікувальних установ Харківщини, — наголосила у своєму виступі Олександра Мужевська. Директорка дуже тепло звернулася до всіх, хто навчається, допомагає молодому поколінню торувати нелегкий шлях до професії, підтримує колектив у всіх добрих починаннях.

Зі святом присутніх вітали кандидат на посаду першого заступника голови райдержадміністрації Валерій Кицюк, голова районної ради Володимир Птишник, міський голова Володимир Максим, помічник народного депутата України Анатолія Гіршфельда в нашому районі — Ніна Мусатова, головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Красноградського району» Олексій Фесенко та інші гості. Потім було багато цікавих номерів, дотепних жартів, інсценованих мініатюр. Справді ж, у коледжі готують не лише добрих фахівців, а й допомагають кожному з них стати гармонійно розвиненою особистістю.

Незабаром можливість показати свої здібності під час занять і подібних заходів матимуть і сьогоднішні винуватці свята. Клятву першокурсників вони вже склали.

IMG_9559

 IMG_9516IMG_9560IMG_9524