КОВТУНЛіто добігло кінця, школярі сіли за парти, завершився й комплекс загальнодержавних оперативно-профілактичних заходів «Літо-2016». Працівники Красноградської поліції доклали максимум зусиль, аби відпочинок дітей був безпечним.

Постійну увагу приділяли недопущенню продажу підліткам алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива та тютюнових виробів, а також втягнення неповнолітніх у пияцтво тощо.

З метою профілактики бездоглядності та недопущення інших негативних явищ у дитячому середовищі в період літнього оздоровчого сезону, здійснювалися рейди-перевірки розважальних закладів щодо дотримання законодавчих нововведень про заборону перебування там дітей до 16 років у нічний час без супроводу дорослих. Варто зазначити, що проведена раніше роз’яснювальна робота дала свої позитивні результати, з боку підприємців не було виявлено факти порушення цієї норми закону.

Не залишилися поза увагою й ті підлітки, яких доля колись штовхнула на хибну стежину. Нині на обліку сектора ювінальної превенції Красноградського відділу поліції перебуває 4 неповнолітні особи. Переважно це ті діти, які скоїли злочини. Вони — під постійним контролем правоохоронців. Підлітків з групи «ризику» запрошують на профілактичні бесіди на правову тематику.

За час проведення операції притягнуто 27 батьків до адміністративної відповідальності за ст. 184 Кодексу про адміністративні правопорушення України (за невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків з виховання неповнолітніх дітей).

Операція «Літо-2016» завершилася, але профілактичні заходи здійснюватимуться постійно. На черзі акція щодо попередження дитячого травматизму «УВАГА! ДІТИ — НА ДОРОЗІ!». Працівники Красноградського відділу поліції відвідають заклади освіти, у яких проводитимуться конкурси, вікторини зі знань правил дорожнього руху, виставки дитячих малюнків на тему безпеки дорожнього руху та бесіди на правоохоронну тематику.

 Відділ комунікації поліції

в Харківській області

-1 коментарів до Результати операції «Літо-2016»

  • Вадим коментує:

    Ковтун звезда youtube, детей матюкам учил 🙂