стихійна торгівлят2Сьогодні правоохоронці здійснили рейд по боротьбі з незаконною торгівлею в Краснограді. «Стихійні торговці» розташувалися в центрі міста, на вокзалах і реалізують продукти харчування без дозвільних документів, прямо із землі.

Торгівля продуктами харчування та іншими товарами в невстановлених для цього місцях – одна з проблем багатьох населених пунктів.

Із початку року співробітники Красноградського відділу поліції склали майже 20 адміністративних протоколів за торгівлю в невстановлених місцях, а також продовжують роз’яснювати підприємцям нормативно-правові вимоги до організації торгівлі в місті.
Так, на територіях автовокзалу та залізничного вокзалу, близько 10 осіб здійснювали торгівлю продуктами харчування з рук. На цих громадян було складено адміністративні протоколи, згідно зі ст. 160 «Торгівля з рук у невстановлених місцях» Кодексу України про адміністративні правопорушення, за що передбачено штрафні санкції від 1 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої.

т3

т4 Відділ комунікації поліції

в Харківській області

-1 коментарів до Поліція Красноградщини бореться зі стихійною торгівлею

  • Петр коментує:

    Ну так цэ Европа! Создайте условия, блин, а с чего людям жить?