Domestic violenceЗ початку року в Красноградському районі 65 чоловіків притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення насильства в сім’ї.

 «Не бійтеся виносити так зване сміття з хати і при перших же проявах сімейного насильства повідомляйте в поліцію. У сім’ях, де чоловіки ведуть себе агресивно, раджу жінкам мати під рукою номер телефону дільничного, який відразу розповість вашому благовірному, чого будуть коштувати його неправомірні дії стосовно членів сім’ї», — говорить начальник сектору превентивної діяльності Красноградського відділу поліції Володимир Розсоха.

На профілактичному обліку інспекторів поліції знаходиться понад 70 осіб, яким офіційно винесено попередження про недопустимість насильства в сім’ї. На 8 вересня інспектори поліції склали 65 протоколів про адміністративні правопорушення. Крім цього, 11 матеріалів надані на розгляд суду.

«В Україні з лютого минулого року був скасований штраф за вчинене насильство в сім’ї, оскільки зазвичай жінка сама ж його і оплачувала. Тепер замість штрафу агресор за рішенням суду буде відпрацьовувати години на громадських роботах, або відбувати адміністративний арешт до семи діб, а гроші залишаться в сім’ї. У разі ж, коли правопорушення такою особою вчинено повторно за рік, то покарання вже більш жорстке: громадські роботи від 40 до 60 діб або адмінарешт уже на 15 діб», — зазначив В. Розсоха.

 

Відділ комунікації поліції

в Харківській області