IMG_2502IMG_2549IMG_2566Красноградські школярі підготували і відправили в зону проведення антитерористичної операції подарунки українським воїнам.

Минулого року в офіційному календарі України з’явилося нове державне свято — День захисника, яке відзначається 14 жовтня. Його встановлено з метою вшанування мужності та героїзму військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві.

            Захист своєї Вітчизни від зазіхань з боку тих, хто загрожує державним засадам будь-якої країни — свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто — величезної самопожертви і колосальної самовіддачі. І це нині особливо відчувається на Сході. Там воїни боронять не лише українську територію від посягань ворожого сусіда, а й вирішують долю нашої незалежності.

            Аби підтримати захисників, у міських загальноосвітніх навчальних закладах провели флешмоб «Зроби подарунок воїнові». Його мета — виховання молодого покоління в дусі військових традицій, розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту держави і служби у Збройних cилах України та інших військових формуваннях.

            Так, учні НВК № 3 підготували воїнам вітальні листівки з малюнками та побажаннями, ляльки-мотанки, сувеніри, ікони, вишивки, вироби в техніці декупажу, квілінгу, браслети з бісеру. Відомо, що саме речі, з любов’ю зроблені дитячими руками, зігрівають наших бійців у холодних окопах, додають їм сил у важких поєдинках із супротивником. Про це вихованцям закладу розповідали і його випускники, котрі були учасниками антитерористичної операції: М. Іванюх, В. Сливка, В. Олешкевич.

            Побували ми і в НВК № 2. Саме в той час учні 7-9 класів готували посилки до відправлення. У них — різні обереги, рукавички, вироби з пластиліну, оригамі, зворушливі листи. Здивував подарунок семикласниці Катерини Кравченко, яка назвала свій виріб — «Ловець снів».

— Нині військові в зоні проведення АТО прагнуть, аби в наших домівках було затишно і спокійно. Вони ризикують здоров’ям і життям, лише б зупинити полум’я війни, розпалене тими, кого ми довго вважали своїми братами, — говорили нам старшокласники. — І з цими подарунками ми передаємо на східний фронт і частинку тепла наших сердець.

Незабаром доробок юних красноградців і їхні щирі листи потраплять на передову.

Хай вони будуть надійними оберегами для тих, хто нині демонструє справжній патріотизм і навчає нас усіх, як потрібно любити свою Батьківщину.

-1 коментарів до Флешмоб «Зроби подарунок воїнові» — у школах Краснограда

 • Петр коментує:

  Дурят детям голову о соседе – враге, агрессоре….жаль, но власть сменится и все вернется….и никто не вспомнит о тысячах убиенных Турчиновым, Парубием и Порошенко…

 • УКР коментує:

  На День Захисника України, вітав всіх воїнів, яких зустрічав в місті зі святом та зустрів атошника, який у захваті розповідав про малюнки дітей з Краснограду, які в них висіли та придавали бійцям сил та наснаги.
  Уявляю як зрадіють наші воїни цим подарункам.
  Скоро ми визволемо нашу батьківщину від окупантів.
  СЛАВА УКРАЇНІ!

  • Петр коментує:

   Не мели языком, оккупанты у тебя на Банковой в Киеве сидят, вот с них и начни, а лучше с мозгов своих…

 • Наташа коментує:

  Петр, ты перепутал страну. Тебе бы в рашку там такие патриоты нужны. Может попал бы даже на Донбас воевать против украинской хунты. Представляю как ты мучаеся здесь. Тем более что скоро в нас все будет харашо и тогда ты совсем изойдеш желчю. А все будет Украина вот посмотришь!

  • Петр коментує:

   Наташа, жаль в эту пору прекрасную жить не придется ни мне, ни тебе…. :))))

  • УКР коментує:

   В цього бідолаги і так вже пукан розірвало 🙂

 • Алл коментує:

  Флешмо́б — це неочікувана поява групи людей в заздалегідь запланованому місці. Ідіоти. Назвали б “інноваційний флешмоб”. Щодо політики. Как говаривал БАБ: Трудно найти идиотов, готовых погибать за чужой бизнес. Тут надо подключать высокие материи. Війна потрібна як Путіну, так і Порошенку, щоб відволікти людей від думок про вкрадені фабрики, заводи і т.д.