насильство у сімїНа цьому наполягають правоохоронці й пропонують всім, хто потерпає від будь-яких проявів насильства у сім’ї, терміново повідомляти місцевий відділ поліції за номером 102 або надсилати анонімні звернення на електронну адресу правоохоронної служби Krasnograd102@ukr.net.

Як йдеться у повідомленні відділу комунікації поліції в Харківській області, нинішнього року на Красногращині до адміністративної відповідальності за подібні правопорушення притягнули 70 осіб, з них 66 — чоловіки. Крім того, правоохоронцями винесено 10 захисних приписів стосовно громадян, які вчинили насильницькі дії у сім’ї повторно.

У поліції зазначають, що зазвичай «з’ясування сімейних стосунків» відбувається під впливом алкоголю. Найчастіше жертвами насильства у родині стають жінки. Нерідко «під кулак» потрапляють і діти, які намагаються захистити своїх рідних, й самі отримують тілесні ушкодження.

Тож, якщо хочете вберегти себе і своїх близьких від небезпечних наслідків спалахів агресії зі сторони родичів, не мовчіть!