DSC_2780Сьогодні, 21 жовтня, у відділі освіти райдержадміністрації відбулася зустріч із представниками Німецького товариства міжнародної співпраці (GIZ). Її тема стосувалася перспектив проведення модернізації та ремонту приміщень дитячого садка у складі НВК № 3 і багатопрофільного ліцею. У розмові взяли участь начальник відділу освіти РДА А. Турова та керівники зазначених освітніх установ.

Передісторія питання розпочалася минулого літа. Саме тоді міська рада запропонувала кільком загальноосвітнім  навчальним закладам Краснограда подати заявку на участь у інвестиційних програмах GIZ. Майже відразу з оглядинами до ймовірних претендентів  навідалися представники організації. За результатами роботи експертів визначилися два об’єкти —  НВК № 3 та багатопрофільний ліцей. Ініціатива навчально-виховного комплексу № 3 стосувалася ремонту даху, фасаду та відмостки приміщення дитячого садка, ліцею — реконструкції покрівлі у будівлі закладу та інших господарчих проблем. Наразі заявки обох вірогідних учасників проекту разом із багатьма іншими знаходяться на розгляді експертної ради GIZ  в Києві. Хто з них  зрештою потрапить до списку переможців стане відомо наприкінці наступного тижня.

Після завершення зустрічі представники GIZ разом із А. Туровою та директорами НВК № 3 Г. Кашубою та багатопрофільного ліцею О. Шевчуном ще раз оглянули приміщення навчальних закладів. Кому з них буде надано пріоритет, згодом дізнаємося.

Довідково

Німецьке товариство міжнародної співпраці GIZ понад двох десятиліть підтримує процес перетворень в Україні. З 2009-го організація має в нашій державі постійне представництво. Останнім часом спостерігається значне пожвавлення взаємин обох сторін.  Основними  напрямками співпраці є сфери економіки та енергетики, державного управління та громадянського суспільства тощо, в тому числі значна увага приділяється регіональному розвитку.