5Дороги України часто викликають справедливе обурення громадян, адже наслідками подорожей ними нерідко стає ремонт автомобіля. Тож автовласники транспортних засобів  справедливо вимагають термінового вжиття заходів щодо поліпшення стану автошляхів.

З метою визначення необхідних обсягів ремонтних робіт та заходів щодо ліквідації недоліків на вулично-дорожній мережі, співробітниками Красноградського відділу поліції розпочато комісійний огляд доріг загального користування, вулиць міста та району.

Під час огляду було перевірено стан покриття проїжджої частини, узбіч, придорожніх територій, тротуарів, автопавільйонів, дорожніхзнаків, огороджень, зовнішнього освітлення, а також облаштування залізничних переїздів.

За результатами перевірок співробітниками Красноградського відділу поліції було зафіксовано незадовільну підготовку ділянок автомобільної дороги державного значення Красноград — Берестовенька» 300 м, Письмаківка — Руновщина 1км100м + 300 м та під’їзд до сел. Садове від 5 км до 9 кілометрів. Співробітниками поліції будуть вжиті відповідні заходи реагування,  про виявлені недоліки інформують обласну державну адміністрацію, міського голову та обласну службу доріг. У результаті проведеної роботи відповідальних осіб буде притягнуто до адміністративної відповідальності згідно зі ст. 140 ч. 1 КУпАП (Порушення правил, норм і стандартів при утриманні автомобільних доріг і вулиць, невжиття заходів щодо своєчасної заборони або обмеження руху чи позначення на автомобільних дорогах і вулицях місць провадження робіт),  які тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб від шістдесяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 Відділ комунікації поліції

в Харківській області