DSC_3121DSC_3082DSC_3143Другий день поспіль у виші вирували неабиякі інтелектуальні пристрасті. Вчора титул найерудованішої групи виборювали студенти відділення «Сестринська справа», сьогодні, 1 листопада, — майбутні фельдшери, що навчаються за напрямком «Лікувальна справа». Усього — 14 команд.

Аби перемогти, знавцям необхідно було за короткий час правильно відповісти на низку різноманітних запитань. Завдання стосувалися різних сфер життя — історії, географії, культури, економіки, релігії та … медицини. Серед медсестер найуспішнішими в цьому виявилися інтлектуалки з команди “Чикаго” (гр. СС-31),  а серед  фельдшерів  —«Знатоки» — юнаки та дівчата з групи ЛС-31. Саме вони набрали найбільшу суму балів.

— Студентський клуб «Ерудит» діє у медичному коледжі з 2012 року, — розповіла заступник директора з виховної роботи вишу та організатор заходу Лідія Уколова. — Ідея його створення належить обласній профспілці медичних працівників. Щоосені ми проводимо «домашні» змагання інтелектуалів, а щовесни збірна навчального закладу «Фактор-плюс» бере участь у обласному турнірі.

За словами Л. Уколової, урочисте нагородження команд-переможців відбудеться у коледжі до Дня студента, який відзначається 17 листопада.

Детальніше про турнір читайте в одному з наступних номерів «Вістей Красноградщини».