lR4POsvDqIIВихованці школи танців «Імпульс» районного Будинку культури успішно завершили сезон Брейк ліги-2016.

Десять шкіл Харківської області упродовж року виборювали право називатися кращими брейкдансерами. Довести високий рівень підготовки прагнули і красноградські танцівники. Тож активно включилися у змагання. Команда гідно пройшла всі етапи цьогорічної ліги. Позаду залишилися захопливі турніри зимового, весняного, літнього та осіннього джемів. Вісім учасників від школи «Імпульс» двадцять дев’ятого жовтня взяли участь в «Осінньому джемі», що відбувся в обласному центрі.

У номінації «Шапка» лідирував Баглай Денис B-boy Трюкач. Зрештою він посів другу сходинку турніру. Четверте місце в загальнокомандному залікові — це також результат упертої боротьби. Крім того, вихованці «Імпульсу» билися й за Кубок ліги. Навіть дійшли до півфіналу.

— Суперники нам дісталися надзвичайно досвідчені, старші за віком та й їхні школи набагато потужніші, ніж наша, — ділиться враженнями Д. Баглай. — Круті професійні брейдансери відточують свою майстерність у великих містах. Тішить, що наш тренер дає нам можливість помірятися силою з такими профі. Упевнений, наступного року ми покажемо ще кращі результати.

Керівник школи танців «Імпульс» Валерій Карпенко охоче долучається до розмови. Каже, що у змаганнях такого рівня його вихованці відточують техніку, набувають досвід. І це добре.

— У середині листопада чекайте нашого звіту після виступів у Полтавській лізі, — зауважує В. Карпенко. — У грудні влаштуємо традиційні змагання на кращого учня школи. Приємно спостерігати, що вихованці прогресують у техніці. Тому намагаюся робити все можливе, аби наш «Імпульс» зайняв міцні позиції серед інших шкіл в розвитку сучасного танцю. Для цього постійно тренуюся сам, влаштовую майстер-класи. Нещодавно запросив B-boy Тимура зі школи «Бро» м. Полтава. Це був досить корисний урок для всіх танцівників.

Наступного сезону чекаємо від цього дружного колективу нових перемог і незабутніх, емоційно наповнених  турнірів.

 До теми

Школа танцю «Імпульс» набирає у свої лави дітей від 4-х років без вікових обмежень. Двері відчинені для всіх, хто має бажання навчитися хіп-хопу, брейкдансу та поппінгу.