DSC_3242DSC_3187DSC_3197Акцію під такою назвою до 25-річчя незалежності нашої країни організувала Державна казначейська служба. Упродовж серпня-жовтня нинішнього року представники центрального апарату та всіх територіальних підрозділів відомства створили вишивану карту рідної держави. Тепер унікальна мапа подорожує усіма офісами казначеїв. Четвертого листопада вона побувала й у Краснограді.

Начальник місцевого відділення Держказначейства Вікторія Демченко представила карту колективу та клієнтам служби. Без перебільшення на ній Україна постала у всій красі, а кожен регіон — у своїй самобутності. Схід і Захід, Північ і Південь, Київ і Дніпро… Є на ній також Крим, Луганськ і Донецьк, за яких, напевно, зараз болить душа кожного українця…

Фрагмент Харківщини вишитий гладдю. Територія області представлена на карті будівлею Держпрому та альтанкою дзеркального струмка, кетягами калини й соняшниками, над яким височить безхмарне синє небо. Лаконічно, красиво й так знайомо…

У лівому верхньому куті мапу прикрашає Герб України, а в правому — голуб Миру.

— Прагнення жити у злагоді та єдності на рідній землі — основна ідея, з якою наші колеги створювали цю карту, — зауважила під час презентації  В. Демченко. — Сподіваймося, вона знайде відгук у серцях усіх наших співвітчизників.

Разом із картою подорожує книга-літопис, де кожен охочий може залишити своє побажання або поділитися враженнями від побаченого. До слова, свою мандрівку Україною мапа розпочала з Луганщини та Донеччини.  До нас приїхала з Кегичівки, з Краснограда рушила до Ново-Водолаги. Потім далі й далі… Згодом вона  повернеться до Києва й займе почесне місце в музеї Державної казначейської служби України.