DSCN4187Немає такої дівчини, яка не мріє про весілля. Якби ще наречений був красенем, романтиком і бажано … шляхтичем. А чоловіки замислюються про господиню, діток і порядок у домі. Ось тільки наважитися на шлюб здатен не кожен. Про все це — у виставі «Женихи», за п’єсою М. Гоголя «Одруження», головну роль у якій зіграв народний артист України Володимир Горянський. Красноградці побачили її на сцені районного Будинку культури 4 листопада.

Сюжет комедії нехитрий. Донька купця,    тепер сирота й стара діва (26 років) Агаф’я Тихонівна Купердягіна, хоче заміж. Сваха знаходить їй кількох женихів. Правда, один товстий і цікавиться тільки приданим. Інший — закомплексований неврастенік, ображений на батька, який пожалів йому коштів на гарну освіту.  Третій — пияка та любитель жіноцтва… Був серед них і надвірний радник Іван Кузьмич Подколєсін (В. Горянський). Начебто й вихований, скромний, грошовитий, ось тільки нерішучий.

Засватати свого приятеля вирішує його друг Ілля Фомич Кочкарьов. Справа ніби йде до весілля, та у відповідальний момент горе-наречений вистрибує у вікно…

Кожен із акторів був настільки органічним у своїй ролі, що разом вони змушували глядачів не тільки сміятися із комічної ситуації, а й співпереживати героям п’єси. У фіналі публіка аплодувала артистам стоячи. Вечір минулої п’ятниця видався в Краснограді по-справжньому театральним й, напевно, надовго запам’ятається шанувальникам Мельпомени.

Прикро, що попри талановитий акторський склад і відносно невисоку вартість квітків (найдорожчий — 130 гривень), у глядацькій залі були вільні міста. Водночас нерідко під час опитувань, які регулярно проводить газета, наші земляки нарікають, що у рідному місті не вистачає можливостей для цікавого дозвілля. В цьому є своя правда.  Та при нагоді, шановні містяни, не лінуйтеся «виходити у світ».