тепло розстрочкуСім’ї, які не мають права скористатися субсидією, можуть за власною заявою платити за опалення протягом року. Про таку можливість мешканцям області нагадали в Департаменті ЖКГ та розвитку інфраструктури ХОДА.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 № 744 «Про зменшення фінансового навантаження на споживачів в оплаті за послуги централізованого опалення шляхом створення умов для отримання розстрочки на оплату за послугу з централізованого опалення», користувачі послуг теплопостачання отримали право в опалювальний період платити тільки 50% вартості спожитого тепла, решту — доплатити в неопалювальний період.

Для цього споживачам необхідно звернутися до виконавця послуги з письмовою заявою про надання розстрочки на оплату централізованого опалення.

Починаючи з місяця подання зазначеної заяви, виконавець послуги щомісяця протягом опалювального періоду буде нараховувати споживачу 50% плати за опалення. Залишок суми нараховуватиметься протягом міжопалювального періоду — з травня по вересень —рівними частинами.

Зразок подібної заяви оприлюднила днями Україна Комунальна.

заява за тепло

-1 коментарів до Сплата за тепло в розстрочку

  • Петр коментує:

    Ну, что скока в месяц у нас выходит? Понятно, что частные дома на газу уже не сидят, а в многоквартирных домах?