IMG_1385IMG_1352У першу неділю листопада в приміщенні дитячо-юнацької спортивної школи відбувся відкритий турнір з кікбоксингу на Кубок Красноградщини.

Уже другий рік поспіль його влаштовує військово-спортивний клуб «Пересвіт» під патронатом голови районної державної адміністрації Євгена Третякова. Йому і надали почесне право відкрити змагання.

— Приємно бачити сьогодні в нашому місті стільки кікбоксерів, як новачків, так і досвідчених спортсменів, — зауважив Є. Третяков. — Хочеться побажати учасникам яскравих боїв і якомога менше травм. Перемог — не лише на татамі, а й у повсякденному житті. Нехай вас завжди супроводжує успіх.

До привітань долучився й очільник районної ради Володимир Птишник. Показовими виступами публіку потішили вихованці клубу «Пересвіт». Далі перейшли до поєдинків.

Цьогоріч охочих випробувати свої сили в реальних боях виявилося чимало. Понад сто учасників із м. Краснограда, м. Харкова та м. Хорола Полтавської області боролися за медалі, а вже командами — за Кубок.

Видовищні бої провадили в розділах лайт-контакту, семі-контакту, мікс-файту, фул-контакту та лоу-кіку. Юні кікбоксери демонстрували силу духу, витримку й волю до перемоги. Справжнє свято спорту вони зуміли створити для глядачів.

За підсумками результатів змагань перше загальнокомандне місце посіли вихованці тренера Валентина Кожушка із клуба «Буровик» (25 золотих медалей), «срібло» завоювали спортсмени з м. Харкова, третю сходинку п’єдесталу пошани зайняли кікбоксери «Пересвіту» (тренер Володимир Зібаров).

IMG_1344IMG_1381IMG_1427