DSC_3263Під такою назвою з ініціативи голови райдержадміністрації Євгена Третякова в районі віднедавна створено молодіжну громадську організацію. Презентація об’єднання відбулася в четвер, 10 листопада, в кафе «Піца”.

Того вечора тут зібралися молоді люди, яким небайдужа доля рідного краю й вони прагнуть спрямувати свій ентузіазм, сили та знання, аби зробити світ навколо кращим. Саме такий висновок можна зробити після спілкування з ними.

Про організацію «Ми молоді» — дізналися з соціальних мереж і відразу зацікавилися, — розповіла подружня пара Юля та Андрій Вороніни. — Перевага молодості — це енергія. Тож хочеться витрачати її з користю не лише для себе, а й для суспільства. Маємо вже невеликий досвід участі у соціальних проектах і хочемо розвиватися в цьому  далі. Зокрема, допомагати дітям, які опинилися в скрутних життєвих обставинах. Ми вже самі батьки, тому ця тема для нас близька.

— Аби чогось досягти, не можна сидіти склавши руки, — зауважила інша учасниця презентації Вікторія Рощупкіна. — Якщо життя дарує тобі можливість для самореалізації, треба обов’язково нею скористатися. Сподіваюся, що «Ми молоді» — той самий шанс…

Схоже, що нагода проявити себе у представників організації справді буде. За словами голови молодіжної спілки «Ми молоді» Марини Ханберової,  об’єднання матиме декілька основних напрямків роботи. Серед них — пропаганда здорового способу життя, екологічні та природоохоронні акції, благодійність, підтримка  культури тощо.

Своїм баченням діяльності організації  поділився з молоддю й сам ініціатор її створення голова РДА Євген Третяков.

— Майже щодня до мене як посадовця з різними проблемами звертається чимало громадян і нерідко їхні прохання про допомогу неможливо задовольнити легко й швидко, це змушує шукати нові форми для співпраці, і «Ми молоді» — одна з них, — зазначив він. — Ми налаштовані залучити до взаємодії активних, ідейних і наполегливих молодих людей, які прагнуть працювати на результат. Маємо намір сформувати дієвий молодіжний актив, який доведе свою ефективність  конкретними справами на користь розвитку нашого раойну та його мешканців. Молодість минає швидко, отже діяти потрібно негайно!

Є. Третяков  наголосив, що робота активістів не буде безоплатною. Він також повідомив, що для підтримки соціальних проектів організації «Ми молоді» вже створено благодійний фонд ім. Героя України І. М. Гулого. Наповнювати його планують не лише за рахунок внесків, а насамперед заробляти самостійно. Тож креативність щодо пошуку джерел такого заробітку теж у ціні. До речі, засновники об’єднання  обіцяють молоді «зелену вулицю» для реалізації стартапів та будь-яких ініціатив, спрямованих на розбудову Красноградщини. А першим кроком діяльності “Молодих” буде вуличний квест, який планують провести до Дня студента, 17 листопада.

Після офіційної частини презентації, знайомство з її учасниками продовжилося в неформальній атмосфері. Молоді запропонували заповнити анкети та залучили до інтерактивних ігор. У одній із них запросили за певний час намалювати та охарактеризувати образ ідеального на їхню думку чиновника. Адже саме з цією категорією людей їм нерідко доведеться співпрацювати. З’ясувалося, що в ідеалі більшість уявляє посадовців чесними, добрими, відповідальними, а ще патріотами й справжніми альтруїстами, для яких благо нації вище особистих інтересів.

Насамкінець учасники зібрання залишили свої побажання на «Дереві мрій». Серед найпопулярніших — мир і спокій у державі, єдність нації і процвітання батьківщини. Щодо особистого — здоров’я рідних, зустріти щире кохання і знайти правильний шлях у житті.

Отже, початок роботи альтернативної молодіжної громадської організації «Ми молоді» покладено. Якщо ви теж хочете стати частиною новоствореної спільноти, детальну інформацію про неї дивіться на її сторінці «ВКонтакте» за посиланням https://vk.com/krasnogradmolodi або телефонуйте 0992659702.

DSC_3270DSC_3276DSC_3344DSC_3348DSC_3359DSC_3374

DSC_3325